nr 638 7352
Matskrin
18th century, senare benställning, skrin med skador.
1700-tal, senare benställning
Condition: skrin med skador
Estimate: |
800 |
Sold: |
SEK 300 |
Auction date: |
Monday May 3 2010 at 17:50:44
Time |
Bidder |
Bid |
3/5 15:36:34